Półki sklepowe pełne produktów

Sieć dyskontów Lidl należy do niemieckiej grupy Schwarz i obecna jest niemal we wszystkich krajach Europy. W Polsce istnieje niemal 700 placówek. Klienci Lidla mogą liczyć na szeroką gamę produktów spożywczych. W dyskoncie znajdziemy w zasadzie wszystko to, co w normalnym supermarkecie. Na uwagę zasługuje specjalna oferta Lidla na pieczywo – niemal wszystkie sklepy są wyposażone w dział ze świeżymi wypiekami. A wszystko dlatego, że powstają one na miejscu, a dzięki temu są zawsze chrupiące.

Artykuł sponsorowany

Akcje promocyjne

Jedną z najbardziej znanych i lubianych akcji promocyjnych, są tzw. tygodnie tematyczne w Lidlu. W tym czasie dyskont wprowadza do sprzedaży wybór produktów charakterystycznych dla danego kraju. Mieliśmy już m.in. tygodnie kuchni greckiej, hiszpańskiej, portugalskiej, chińskiej, meksykańskiej i wiele, wiele innych. Akcja ma wielu zwolenników, bo oferowane podczas tygodniowych promocji produkty, są rzeczywiście na co dzień trudno dostępne, lub po prostu szalenie drogie.

Dyskont podbija serca Polaków także poważnym podejściem do produktów ekologicznych. W każdym ze sklepów dostępny jest tzw. ryneczek Lidla, czyli miejsce, gdzie możemy kupić owoce i warzywa od sprawdzonych dostawców. Warto też zwrócić uwagę na ofertę świeżych ryb – te także pochodzą z certyfikowanych łowisk. Najlepsze okazje są wyszczególnione w gazetce promocyjnej Lidla, która ukazuje się nawet kilka razy w tygodniu.

Co więcej?

Firma stawia też na szeroką ofertę non-food. W jej ramach, w sklepie możemy kupić wiele produktów użytku codziennego. Sklep cyklicznie organizuje akcje promocyjne na produkty związane z obecną porą roku, czy zbliżającymi się specjalnymi okazjami, np. sylwestrem i karnawałem. Lidl regularnie wprowadza też promocje, przy współpracy z markami premium, takimi jak Wittchen, Gerlach czy Crocs.

Niedawno Lidl ruszył także ze sprzedażą wycieczek turystycznych. W wydawanej kilka razy do roku gazetce, możemy znaleźć pakiety podróżnicze dla całej rodziny. W atrakcyjnych cenach znajdziemy nie tylko rodzinne wypady na narty, czy urlop w tropikach, ale też np. rejsy statkiem po Karaibach, czy objazdową wycieczkę po Azji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.