Fotoobrazy na płótnie wiszą na ścianie w mieszkaniu

Każda osoba chce mieć ładne mieszkanie. Stylów, w jakich można urządzić wnętrze jest bez liku. Czasem nawet trudno nam wybrać, co nam się najbardziej podoba. A może po prostu chcemy mieć aranżację uniwersalną, która przez lata będzie modna. Jednak w każdym pomieszczeniu powinny pojawić się dekoracje. To dzięki nim możemy w szybki sposób zmienić wystrój, ale też dodać coś personalnego. Jakich dodatków warto użyć w takim celu?

Zdjęcia w nowym formacie

Podczas wyjazdów na wczasy i spotkań w gronie rodziny, robimy masę zdjęć. Mogą one stanowić też dodatek do wystroju wnętrza. Ale jak to? Zwykle drukujemy fotografie i wkładamy je do albumu. Same albumy, mogą mieć różne wzory, kolory i rozmiary. Wybranie albumu w formie postarzanej księgi, będzie fajną dekoracją na półce wśród innych książek. Jednakże można pójść o krok dalej i wywołać ulubioną fotografię w dużym formacie. A nawet zamówić fotoobrazy na płótnie, które będzie można powiesić na jednej ze ścian.

Dlaczego warto postawić na takie dekoracje we wnętrzu? Zdjęcia rodziny i przyjaciół są dla nas piękną pamiątką. Możemy wykorzystać fotografię przedstawiającą nas w najfajniejszym momencie naszego życia albo zrobioną podczas wyjątkowej uroczystości. Chętnie oglądamy zdjęcia i wspominamy miłe chwile. A wieszając duży obraz na płótnie nad kanapą w salonie, codziennie będziemy mogli przypominać sobie o takim momencie. 

Autorskie zdjęcia zamiast kupnych plakatów

A może ogólnie lubimy robić zdjęcia i z kilku fotografii jesteśmy szczególnie dumni? Warto je wywołać i powiesić w większym formacie. Nie muszą to być tylko fotoobrazy na płótnie, ale można też zdecydować się na plakaty. Oprawione w ładną ramę także będą świetnie wyglądać. Zwłaszcza gdy powiesimy kilka obok siebie.

Wybierając wydruk na płótnie, mamy możliwość podziwiać własny tryptyk powieszony na ścianie. Wiele osób przychodząc w gości zwróci uwagę na taką ozdobę. Z dumą będziemy mogli odpowiedzieć, że to nasze zdjęcie. Oczywiście możemy kupić gotowy tryptyk, ale mając własne zdjęcia wydane w takiej formie, mieszkanie nabierze charakteru. Ponadto autorska fotografia zapewni nam oryginalność dodatków. Nigdy inny nie będzie miał takiej dekoracji.

Obecnie bardzo popularne dekoracje we wnętrzach to plakaty zawieszone na ścianie lub ustawione w ramce na meblach. Przedstawiają one różne rzeczy. Od podróżniczych widoków, o których zobaczeniu każdy marzy, po uroczy bukiet kwiatów polnych. Jeżeli mamy takie fotografie, warto je wydrukować np. w formacie A4 i oprawić w antyramę. W ten sposób możemy stworzyć mini galerię plakatów. Świetnie będą wyglądać powieszone w salonie, sypialni, ale i w przedpokoju. I co najważniejsze, jeśli się nam znudzą, szybko możemy wymienić je na inne zdjęcia.

Personalizacja wnętrza

Zdjęcia można też oprawić w małe, ozdobne ramki i poustawiać na półkach. Bardzo często w tej formie je eksponujemy. Drukujemy fotografie na papierze fotograficznym, do włożenia do albumu, a kilka fotografii zostawiamy, aby wsadzić w ramki. Nawet zamawiając fotoobraz na płótnie, mamy możliwość oprawić go w ramę. Same ramki mogą być bardzo ładną dekoracją, nawiązującą do wystroju wnętrza.

Proste, jednokolorowe, wąskie ramki oddają doskonale styl nowoczesny. Popularne kolory to np. srebrny, złoty czy czarny, które uznawane są również za eleganckie i uniwersalne. Natomiast, gdy wybierzemy ramki drewniane lepiej będą one nawiązywać do stylu boho czy tradycyjnego. Zawsze możemy wybrać też ramy rzeźbione czy wykonane z metalu abstrakcje. Takie dodatki do ozdobienia zdjęć zawsze zwrócą na siebie uwagę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.