Zamontowana kamera obrotowa obok domu

Artykuł sponsorowany.

Bezpieczeństwo i komfort życia są wartościami nadrzędnymi w dzisiejszych czasach. Rozwiązaniem problemu dotyczącego poczucia bezpieczeństwa jest m.in. monitoring wizyjny.

Jeśli szukasz kamery, która spełni twoje oczekiwania, kamera obrotowa Dahua jest najlepszym z możliwych rozwiązań. Warto wspomnieć na wstępie o wyjątkowo atrakcyjnej cenie urządzenia. Kamera obrotowa Dahua to sprzęt dający możliwość rejestracji i śledzenia przekazywanego obrazu pod kątem 360 stopni. Niezwykle ważny w monitoringu zewnętrznym jest również zoom. Daje on możliwość przechwytywania zdarzeń oraz sylwetek znajdujących się daleko od miejsca instalacji kamery. Kamera obrotowa Dahua gwarantuje, że podczas wykorzystania zoomu obraz nie traci na jakości. Parametry kamery przesądzają o tym, że znajduje ona zastosowanie u osób prywatnych ale również w instytucjach i różnych rodzajach służb (miejskich, porządkowych)

Kamera obrotowa Dahua – parametry

Jakość obrazu to kluczowa kwestia w przypadku kamer. Kamera obrotowa Dahua jest pod tym względem niezawodna. Cyfrowy zoom oraz doskonałej jakości obiektyw zadbają o to, żeby obraz był zawsze czytelny i wyraźny. Kamera obrotowa Dahua jest kamerą zewnętrzną dlatego została wykonana w taki sposób aby warunki atmosferyczne nie zakłócały jej funkcjonowania. Gwarancją tego jest jej odporność na deszcz, śnieg, mróz i inne czynniki pogodowe. Kamera obrotowa Dahua jest urządzeniem o nieskomplikowanej obsłudze. W swoim działaniu korzysta z aplikacji, którą można zainstalować na urządzeniu mobilnym (smartfon, tablet), co stwarza możliwość śledzenia w czasie rzeczywistym tego, co dzieje się w polu widzenia kamery. Użytkownik ma taką możliwość z dowolnego miejsca na świecie. Dane rejestrowane przez kamerę są przesyłane z wykorzystaniem systemu PoE, podobnie rozwiązane może być jej zasilanie. Możliwe jest również zasilanie jej przez zasilacz zewnętrzny.

Kamera obrotowa Dahua – funkcje

Kamera obrotowa Dahua jako urządzenie o szerokim spektrum zastosowania jest wykorzystywana w monitoringu wizyjnym posesji prywatnych, domów, przedsiębiorstw, terenów parkingowych, przestrzeni wokół hoteli i biur. Jej możliwość śledzenia obrazu w promieniu 360 stopni sprawia, że kamera obrotowa Dahua może w ten sposób zastąpić kilka kamer, którymi należałoby “pokryć” obserwowany teren. Istotną zaletą kamery obrotowej Dahua jest fakt, że nie potrzebuje ona do podłączenia okablowania. Wpływa to na to, że możemy ją zamontować w dowolnym miejscu na zewnątrz budynku lub jeśli jest to konieczne, również w jego wnętrzach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.