Gotowy projekt dou leży na biurku

Artykuł sponsorowany.

Jeśli decydujemy się na budowę własnego domu to zawsze proces ten rozpoczyna się od wyboru projektu. To szalenie ważny krok który istotnie determinuje wszystkie nasze kolejne poczynania. Warto więc wiedzieć co oferuje rynek projektów gotowych i w czym możemy wybierać. W naszym artykule wyjaśnimy na co mogą liczyć inwestorzy. Przeglądamy projekty z bazy jednego z liderów rynku i oceniamy jakim wyborem będą dysponować inwestorzy u tego dostawcy.

Gotowe projekty domów z różną powierzchnią

New House, bo o tej firmie mowa, działa na rynku od wielu lat. Zajmuje się budową domów pod klucz dla inwestorów indywidualnych. Od pewnego czasu dysponują też bogatym katalogiem projektów domów gotowych spośród których mogą wybierać ich klienci.

Po pierwsze mamy bardzo duży wybór jeśli chodzi o powierzchnię. Inwestorzy z małą działką lub niewielkim budżetem z łatwością znajdą ciekawy projekt o powierzchni użytkowej mniejszej niż 100 m2. Także jeśli chodzi o najpopularniejsze domy o średnim metrażu wybór jest duży. Projektów domów o powierzchni od 100 do 300 m2 można znaleźć tutaj ponad kilkaset. W końcu dla wymagających i potrzebujących duże powierzchni jest tutaj całkiem spory wybór domów z powierzchnią użytkową ponad 300 m2.

Projekty domów parterowych piętrowych lub z poddaszem

Bardzo przydatną funkcją na stronie jest wyszukiwarka pozwalająca przeglądać projekty także pod kątem ich typu lub charakteru. Możemy wybierać więc spośród domów parterowych, z poddaszem lub z pełnym piętrem. Jeśli budujemy sami zainteresują nas projekty domów wolnostojących. Ale w ofercie są także dostępne projekty budynków w zabudowie bliźniaczej, dwulokalowej lub szeregowej a nawet wielorodzinnej.  Możemy wybierać projekty także pod kątem garażu, tutaj znajdziemy rozwiązania bez garażu w bryle budynku, z garażem jednostanowiskowym lub z garażem dwustanowiskowym.

Jeśli natomiast interesuje nas dom z konkretnej pracowni architektonicznej także znajdziemy go bez problemu. W ofercie New House są domu z kilkudziesięciu największych studiów projektowych w Polsce. W przeglądarce z łatwością wybierzemy i obejrzymy projekty domów od interesującej nas pracowni.

Gotowe projekty domów dla wymagających inwestorów

Także wymagający odbiorcy z nietypowymi potrzebami z pewnością w ofercie New House znajdą to czego szukają. Jest tutaj duży wybór domów dużych, okazałych o powierzchni użytkowej ponad 300 m2. Miłośnicy nowoczesnego budownictwa mogą też wybierać z bogatej oferty domów w stylu tzw. „nowoczesnej stodoły”, zyskujących coraz większa popularnością. A jeśli chcemy zainwestować w dom energooszczędny lub nawet pasywny takie projekty też znajdziemy z łatwością w ofercie New House.

Warto też dodać, iż każdy projekt gotowy zawiera kosztorys i listę niezbędnych materiałów budowlanych. Dzięki temu możemy oszacować szybko i łatwo budżet jaki jest nam potrzebny na daną inwestycję. Kosztorys jest w trzech opcjach inwestorskich: prace developerskie, prace pod klucz oraz prace pod klucz razem z zagospodarowaniem działki i ogrody. Co ważne w obecnej sytuacji wszystkie wyceny  są przygotowane na bazie aktualnych cen materiałów i usług budowlanych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.