Co trzeba wiedzieć o szklanej obudowie balkonu?

Balkony w bloku mieszkalnym

Obudowa balkonu może być wykonana z paneli PVC lub szklanych, które umieszcza się w aluminiowych profilach i prowadnicach. Dobierając szkło i rodzaj konstrukcji, warto znać wady i zalety poszczególnych rozwiązań. Podpowiadamy, jakie są najpopularniejsze systemy mocowania segmentów.

Biuro w stylu skandynawskim – czym się cechuje i jak urządzić?

Biuro do wynajęcia w stylu skandynawskim

Skandynawski wystrój oczarował architektów i designerów, którzy doceniają w nim funkcjonalność i wysoki gust estetyczny. Oba te czynniki wpływają zarówno na ergonomię pracy jak i kreatywność i samopoczucie. Dlatego przedsiębiorcy coraz częściej decydują się na takie rozwiązanie. Chcą polepszać komfort pracy swoich pracowników, jak również wywrzeć pozytywne wrażenie na klientach […]

Ile może kosztować wymarzony ogród?

Prace w ogrodzie

Artykuł sponsorowany. Uprzedzając wątpliwości pojawiające się przy tytułowym pytaniu: trudno jednoznacznie wskazać jedną cenę, skoro przestrzeń wokół domu może się znacząco różnić. Oczekiwania i możliwości bywają diametralnie inne, dlatego warto się zastanowić, w co opłaca się inwestować w ogrodzie. Na jakie koszty trzeba być przygotowanym?

HPL – nowy sposób na wykorzystanie żywicy

Wzornik plexi

Laminat wysokociśnieniowy (nazywany zamiennie tworzywem HPL), to żywica poliuretanowo – akrylowa, która utwardzana jest za pomocą specjalnych pras. W procesie obróbki ciśnieniowej tworzy ona bardzo wytrzymałą warstwę ochronną, zabezpieczającą różne powierzchnie przed oddziaływaniem nieprzyjaznych warunków zewnętrznych. Specyfika strukturalna tego tworzywa sprawia, że zyskuje ono doskonałe właściwości, wykorzystywane między innymi w […]

Choinki – sprzedaż hurtowa

sprzedaż hurtowa choinek

Grudzień jest jednym z najbardziej dochodowych okresów w roku dla wielu branż. Dla producentów i sprzedawców choinek to prawdziwa żyła złota. Przecież każdy z nas chce mieć w swoim domu piękna, urodzajną choinkę. Tylko wówczas święta zaskakują prawdziwy klimat.

Co urośnie pod tujami

Kwiaty kwitnące pod tujami

Tuje inaczej żywotniki zachodnie są często wykorzystywane w naszych ogrodach do sadzenia w szpalerze. Wykonany z nich żywopłot jest wysoki, zwarty i szybko rośnie. Dlatego też cieszą się one ogromnym powodzeniem. Za to pozostaje jeszcze kwestia zagospodarowania takiego żywopłotu od wewnątrz.

Kuferek na akcesoria do paznokci

Nożyczki do paznokci

Jeśli masz już dość porozrzucanych po pokoju kosmetyków i akcesoriów do paznokci – postaw na kuferek na akcesoria do paznokci. Dzięki niemu zapanuje ład i porządek, a Ty zaoszczędzisz znacznie więcej czasu na poszukiwanie potrzebnych rzeczy.