Drewniany zegar ścienny

zegar z drewna, przedpołudnie

Któż dziś wyobrazić może sobie codzienne funkcjonowanie bez możliwości kontroli czasu i świadomości, która jest teraz godzina? Chyba nikt. Zegar to niezastąpiony czasomierz, ułatwiający życie każdemu z nas. Zegar w dekoracji Zegar jednak nie spełnia wyłącznie funkcji informacyjnej. Jest on także świetnym elementem dekoracyjnym, który istotnie potrafi odmienić charakter każdego […]

Jak nosić bluzki oversize

Ubrania

Modne i wygodne luźne bluzki typu oversize i nie tylko to świetny dodatek nie tylko w gorące wakacyjne dni. Sprawdzi się również w zestawie do szkoły.

Upominki dla gości weselnych

Prezent

W polskiej tradycji jest taki piękny zwyczaj, który nakazuje wręczanie upominku gościom weselnym. Kiedyś zajmowała się tym starościna i prezenciki wyglądały one całkiem inaczej. Dziś zazwyczaj tradycyjną szyszkę wręczają państwo młodzi.

Co daje czytanie książek dzieciom

Baśń

Zewsząd słyszymy aby czytać dzieciom już od maleńkości książki, wierszyki, bajeczki. Rozwija to ich wyobraźnię, uczy i mogą poznawać szerszy świat. Jednak wracając z pracy nie zawsze mamy na to czas, więc włączamy bajkę w tv i sprawa czytania schodzi na dalszy plan.

Jesienne dekoracje na okna

Jesień w parku

Jesień zazwyczaj kojarzy się nam buro i deszczowo. Jednak jest to bardzo kolorowa pora roku. Babie lato, pomarańczowe i złote liście spadające z drzew. A gdyby tak ten spektakl przemycić cichaczem do domu?